Osman Derya KADIOĞLU
            (29.04.1988-16.10.1989)
 
             Bülent KARAÇÖL
        (01.10.1990-04.10.1993)
 
               Hakan GÜRSOY
        (08.10.1993-20.09.1995)
 
        Mustafa Hakan GÜVENÇER
           (29.10.1995-21.08.1998)
 
             Mehmet ERDOĞAN
         (26.08.1998-07.10.2002)
 
                  Kazım TEKİN
          (07.10.2002-01.10.2004)
 
         Halil İbrahim AKPINAR
         (12.10.2004-17.01.2006)
 
      Özlem BOZKURT GEVREK
         (02.02.2006-31.08.2009)
 
                 Veysel BEYRU
         (04.09.2009- 16.09.2014)     
 
                    Murat DURU
          (27.09.2014- 13.12.2016)